Nasz zespół

Anna Kałużna

Anna Kałużna

Pracuję jako terapeutka w nurcie integratywnym, wykorzystując wiedzę i założenia Psychoterapii Pozytywnej, psychosomatyki oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Podczas spotkań z klientem bazuje na jego zasobach i wrodzonych zdolnościach do zdrowienia. W końcu każdy z Nas je ma! Zawsze staram się przyjmować postawę współtowarzysza, akceptującego rozmówcy, który daje przestrzeń do zrozumienia istoty problemu i jego dynamiki. Posiadam tytuł magistra poradnictwa rodzinnego, trenera Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz tytuł konsultanta w nurcie Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej.

Od kilku lat pracuje z osobami z niepełnosprawnościami, wspieram ich jako doradca zawodowy w procesie powrotu na rynek pracy. Prowadzę warsztaty umiejętności społecznych oraz prowadzę indywidualne konsultacje w Klubie Terapii Integratywnej Mocna Emocja we Wrocławiu. Obecnie moja praktyka wiąże się głównie z pracą z osobami dorosłym doświadczającymi trudności w relacji, kryzysów życiowych, stanów lękowych oraz epizodów depresyjnych.

Zapraszam do współpracy: Mój kalendarz

Karina Lipska

Karina Lipska

Nazywam się Karina Lipska. Rozwijam się z pasją w obszarze pracy z ciałem i podświadomością od 2018 r. Jestem absolwentką dwuletniej Szkoły Trenerów Oddechu Prana Visions u Rani Spets (rebirthingowe sesje oddechowe ).
Szkoła ta ukazała mi w pełni jaki potencjał tkwi w uwolnieniu od uwarunkowań społeczno- kulturowych za pomocą świadomego oddechu.

Aktualnie jestem studentką podyplomowej Psychobiologii we wrocławskiej Wyższej Szkole Edukacja. Prywatnie jestem mamą nastolatków , fanką zdrowego odżywiania wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny, uwielbiam zielone koktajle oraz z entuzjazmem w wolnych chwilach tańczę zouka.

Joanna Wójcik

Joanna Wójcik

Nazywam się Joanna Wójcik. Jestem fizjoterapeutką oraz dyplomowaną specjalistką Beautystim.
Uczę moich podopiecznych bezpiecznego funkcjonowania na codzień. Zajmuję się różnymi dysfunkcjami narządu ruchu, ale przede wszystkim specjalizuję się w terapii ostrych i przewlekłych stanach bólowych kręgosłupa oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Ukończyłam wiele kursów w tym zakresie. Zwracam szczególną uwagę na to aby terapia była dobrana indywidualnie do danej osoby.

Jestem propagatorką zdrowego stylu życia i wierzę, że każdy może być sprawny i czerpać z życia pełnymi garściami.

Monika Węgrzyn

Monika Węgrzyn

Mam na imię Monika. Nie cierpię wstawać rano, nie lubię owoców morza i nie umiem wypełnić PITu – więc tego Cię nie nauczę. Za to bardzo kocham tańczyć i zachwyca mnie ruch – więc chętnie pokażę Ci podstawowe kroki i udowodnię, że są pomyłki, których jedyną konsekwencją jest uśmiech. Podzielę się całym doświadczeniem, które zdobywam już kilkanaście lat i spróbuję sprawić, że taniec stanie się również Twoja pasją

Tomasz Pomersbach

Tomasz Pomersbach

Jestem zawodowym tancerzem, pedagogiem tańca i ruchu oraz od 2019 roku certyfikowanym praktykiem Metody Ilana Leva (Ilan Lev Method, ILM). Od niemal 20 lat jestem związany z ruchem i jego wieloma odsłonami.

Studiowałem taniec współczesny na London Contemporary Dance School, a zawodową karierę taneczną rozpocząłem w 2010 roku w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. Przez lata pracy jako tancerz miałem możliwość zetknięcia się z całym mnóstwem podejść do ruchu, które teraz wzbogacają moje własne poszukiwania w obszarze pracy z ciałem.

Cieszą mnie małe rzeczy. Kontestuję, poszukuję, rozmawiam.

Prywatnie jestem wielkim fanem Florence and the Machine. Uwielbiam uczyć się języków obcych, jeździć rowerem oraz marzyć o bardziej sprawiedliwym i solidarnym świecie.