Nasz zespół

Hanna Łukaszewicz -Losiak

Hanna Łukaszewicz -Losiak

Mówi o sobie tak:

„Jestem kognitywistką i pedagożką, a także tancerką i choreoterapeutką.

Obecnie edukuję się także na całościowym kursie psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Pasjonuję się holistycznym podejściem do człowieka. Integrowaniem tego co cielesne i psychiczne.

Z tańcem jestem związana od dziecka, moją ulubioną formą wyrażania siebie jest taniec współczesny i teatr tańca. Mój naukowy i analityczny sposób myślenia spowodował, że zaczęłam szukać powiązań pomiędzy procesami poznawczymi człowieka, a naszym ciałem i ruchem. Prywatnie uwielbiam podróże, poznawanie innych kultur i nowych ludzi, a także kocham zwierzęta i działam na ich rzecz. „Żyć tańcem, tańczyć życiem” to domena, która pozostaje ze mną od lat” .

Hanna prowadzi w Mocnej Emocji zajęcia „Choreoterapia – taerapia tańcem”, na które serdecznie zapraszamy 🙂

Agnieszka Kulińska

Agnieszka Kulińska


Starszy Wykładowca Akademii Szkół Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu na Wydziale Lalkarskim, na Wydziale Aktorskim: Pantomima, Plastyka ruchu scenicznego, Obyczaje dawniej i dziś oraz na Podyplomowych Studiach Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu: Podstawy teatru ruchu.
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, Wydz. Aktorski we Wrocławiu w 1997 r.

Lista jej ról teatralnych, filmowych, projektów reżyserskich oraz edukacyjnych jest tak długa, że nie wystarczy nam tutaj limitu znaków do opisania.

Zajęcia z „Pantomimy emocji”, które Agnieszka prowadzi w Mocnej Emocji są okazją do kreatywnego i spontanicznego wyrażania siebie w ruchu.

Praca pod czujnym i czułym okiem Agnieszki pomaga usprawnić nasze ciało, rozwinąć świadomość emocji, motywacji, przybliżyć do poznania siebie.

Katarzyna Niedzielska

Katarzyna Niedzielska

Absolwentka kierunku Sport, instruktorka jogi i kolarstwa, prowadząca warsztaty ruchowe dla dzieci, obozy sportowe i zajęcia dla młodzieży, wyjazdy dla dorosłych.

W sporcie od ponad 20 lat – jako zawodniczka, organizatorka wydarzeń, marketingowiec, instruktorka.

Wychowawca i instruktor SAW Frajda, gdzie, poza zajęciami jogi i kolarstwa realizuje projekty z zakresu Outdoor Education.

Współprowadząca projekt “Możesz być po naszej stronie”, w ramach którego we Wrocławskich szkołach prowadzi prelekcje i warsztaty, dotyczące niepełnosprawności.

Wiedzą dzieli się nie tylko na żywo, ale również współpracując z różnymi markami ze świata sportu i pomagając im budować profesjonalny wizerunek.

Zakochana w naturze i wyprawach w nieznane. Najbardziej na świecie kocha zapach parzonej o poranku, pod namiotem, kawy. Na co dzień stara się zarażać jak największą ilość osób miłością do sportu.

W Mocnej Emocji Katarzyna prowadzi zajęcia 'Zabawa ruchem’, na które serdecznie zapraszamy:)

Anna Kałużna

Anna Kałużna

Pracuję jako terapeutka w nurcie integratywnym, wykorzystując wiedzę i założenia Psychoterapii Pozytywnej, psychosomatyki oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Podczas spotkań z klientem bazuje na jego zasobach i wrodzonych zdolnościach do zdrowienia. W końcu każdy z Nas je ma! Zawsze staram się przyjmować postawę współtowarzysza, akceptującego rozmówcy, który daje przestrzeń do zrozumienia istoty problemu i jego dynamiki. Posiadam tytuł magistra poradnictwa rodzinnego, trenera Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz tytuł konsultanta w nurcie Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej.

Od kilku lat pracuje z osobami z niepełnosprawnościami, wspieram ich jako doradca zawodowy w procesie powrotu na rynek pracy. Prowadzę warsztaty umiejętności społecznych oraz prowadzę indywidualne konsultacje w Klubie Terapii Integratywnej Mocna Emocja we Wrocławiu. Obecnie moja praktyka wiąże się głównie z pracą z osobami dorosłym doświadczającymi trudności w relacji, kryzysów życiowych, stanów lękowych oraz epizodów depresyjnych.

Zapraszam do współpracy: Mój kalendarz

Karina Lipska

Karina Lipska

Nazywam się Karina Lipska. Rozwijam się z pasją w obszarze pracy z ciałem i podświadomością od 2018 r. Jestem absolwentką dwuletniej Szkoły Trenerów Oddechu Prana Visions u Rani Spets (rebirthingowe sesje oddechowe ).
Szkoła ta ukazała mi w pełni jaki potencjał tkwi w uwolnieniu od uwarunkowań społeczno- kulturowych za pomocą świadomego oddechu.

Aktualnie jestem studentką podyplomowej Psychobiologii we wrocławskiej Wyższej Szkole Edukacja. Prywatnie jestem mamą nastolatków , fanką zdrowego odżywiania wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny, uwielbiam zielone koktajle oraz z entuzjazmem w wolnych chwilach tańczę zouka.

Tomasz Pomersbach

Tomasz Pomersbach

Jestem zawodowym tancerzem, pedagogiem tańca i ruchu oraz od 2019 roku certyfikowanym praktykiem Metody Ilana Leva (Ilan Lev Method, ILM). Od niemal 20 lat jestem związany z ruchem i jego wieloma odsłonami.

Studiowałem taniec współczesny na London Contemporary Dance School, a zawodową karierę taneczną rozpocząłem w 2010 roku w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. Przez lata pracy jako tancerz miałem możliwość zetknięcia się z całym mnóstwem podejść do ruchu, które teraz wzbogacają moje własne poszukiwania w obszarze pracy z ciałem.

Cieszą mnie małe rzeczy. Kontestuję, poszukuję, rozmawiam.

Prywatnie jestem wielkim fanem Florence and the Machine. Uwielbiam uczyć się języków obcych, jeździć rowerem oraz marzyć o bardziej sprawiedliwym i solidarnym świecie.